Bře 09

Pedagogická fakulta Univerzity Hradec Králové

Vás zve na akci určenou pro žáky základních škol a nižšího stupně víceletých gymnázií

Den jazyků

27. 3. 2013

HARMONOGRAM AKCE

8.30 – 9.00 zahájení Dne jazyků, rozdělení účastníků do skupin (aula Objektu společné výuky UHK)

9.00 – 12.00 plnění úkolů na jednotlivých stanovištích (ochoz Objektu společné výuky UHK)

12.30 – 13.00 vyhodnocení úkolů, vyhlášení výsledků (aula Objektu společné výuky UHK)

PŘIHLÁŠKY

Za každou školu lze přihlásit 10 žáků, kteří budou prokazovat své znalosti a dovednosti v minimálně třech jazycích z uvedených pěti. Na přihlášce, prosím, uveďte:

název školy

jméno a věk žáka/žákyně

jazyky, ve kterých bude žák/žákyně soutěžit (předpokládá se, že u všech žáků bude uvedena čeština a angličtina a dále pak další cizí jazyk/y); u cizích jazyků uveďte přibližnou úroveň znalostí podle SERR

Přihlášky posílejte na elektronickou adresu

vera.tauchmanova@uhk.cz

do 17. 3. 2013.

MÍSTO KONÁNÍ

Objekt společné výuky, Hradecká 1227, Hradec Králové

Na akci je zajištěno občerstvení.

Více informací o akci a také informace o doprovodném programu pro učitele (pedagogický dozor žáků) naleznete v přiložené pozvánce.

Těšíme se na vaši účast.

zapsal(a): Vasilyeva Elena (štítky: )