Události

V této části budeme přinášet informace o akcích a aktivitách v rámci projektu Littera, které proběhnou nebo již proběhly. Především pak půjde o různé pozvánky na semináře či setkání a také informace z proběhlých návštěv partnerských škol.

Ověřování materiálů ve výuce

Rádi bychom požádali všechny vyučující, kteří ve výuce využili některý z materiálů vytvořených v rámci projektu Littera, aby nám poskytli zpětnou vazbu (například formou zanechání komentáře k danému materiálu nebo zasláním zprávy na adresu elena.vasilyeva@uhk.cz). Velmi bychom ocenili, kdyby vyučující také vyplnili a oskenovanou zaslali na uvedený email zprávu o ověřování materiálů ve výuce.

Novinky

Byly vyřešeny technické potíže se stahováním příprav pro interaktivní tabuli SMART (soubory ve formátu .notebook). Ty je již možné stahovat přímo ze stránek projektu.

Pokud potřebujete nastavit program MS Word tak, abyste mohli psát rusky s přízvuky, můžete využít návod, který jsme pro vás připravili. Je včetně obrázků.

Od 4. prosince je v provozu fórum ruskojazyčné sekce.

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy ČR akreditovalo v programu Dalšího vzdělávání pedagogických pracovníků kurz Moderní trendy ve výuce ruštiny v počátečním vzdělávání. Kurz proběhl v termínu 15. února, 1. března a 22. března 2013 za účasti celkem 24 vyučujících ruského jazyka z Královéhradeckého a Pardubického kraje a 3 vyučujících ruského jazyka z ostatních krajů ČR.

Publikované materiály

Přehled publikovaných materiálů nalezente na samostatné stránce – přejít

Aktualizace stránek

Přehled změn a aktualit byl přesunut na samostatnou stránku – přejít

Realizované akce


Zanechte komentář

Pro přidávání komentářů musíte být přihlášen/a.